У Запоріжжі обговорили плани підготовки до зимового сезону: подробиці

Позробиці розповіли в прес-службі Запорізької ОВА

Опубликовано 28.07.2022 | 10:48

Close-up Of Heating Radiator With Model House And Knitted Scarf In Front Of Blue Wall

У Запорізькій області продовжують готуватися до зимого періоду. Плани підготовки обговорили на нараді в Запорізькій обласній військовій адміністрації.
За даними відомства, наразі відбувається накопичення вугілля на складах. Це стосується й газових сховищ. В умовах воєнного часу, у нас повинні бути створені стратегічні запаси.
Всі підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, які знаходяться на підконтрольній території, продовжують працювати. Два розташовані у тимчасово окупованому Бердянську та Мелітополі. За можливості, там спеціалісти також готуються до зимового періоду та надають послуги місцевому населенню.
Складною залишається ситуація в обласному КП «Водоканал», адже з восьми структурних підрозділів шість знаходяться на тимчасово окупованих територіях та один безпосередньо у зоні бойових дій у Степногірську, тому послуги там не надаються.
Що стосується обласного центра, то у Запоріжжі все працює, підготовка до зими відбувається за планом. Рівень сплати за спожиті послуги залишається стабільним.

Останні новини
Схожі новини