У Запоріжжі невдовзі введуть погодинний графік відключення електроенергії для цивільного сектору

Запорізька область була найбільшим донором електроенергії. Третина електроенергії вироблялась в нашому регіоні: найбільша атомна станція, найбільша теплова станція в Європі та Гідроелектростанція. Наразі атомна та теплова станції не працюють

Опубликовано 27.10.2022 | 08:00

В Запорізькій області значний дефіцит електроенергію. Наразі його вдається контролювати шляхом контрольованих планових відключень промислового сектору. До сьогодні, відключень для цивільного сектору не було, бо промислові підприємства брали на себе «основний удар».
— Але ситуація складається так, що найближчим часом будуть вводитися обмеження й для житлового сектору. Ми не можемо зупинити всі підприємства, бо в деяких є безперервний цикл, є замовлення які забезпечують наповнення бюджету, — зазначив голова ЗОВА Олександр Старух на брифінгу «Ukrinform».
У раз необхідності відключення будуть здійснюватися у три черги. Тривалість відключення – три години, повідомляли в «Запоріжжяобленерго». Потенційні графіки погодинних відключень — дивіться ТУТ. Також обласна влада розглядає варіант заміни електротранспорту на автобуси та маршрутне таксі, аби зменшити електронавантаження.
Відзначимо, Запорізька область була найбільшим донором електроенергії. Третина електроенергії вироблялась в нашому регіоні: найбільша атомна станція, найбільша теплова станція в Європі та Гідроелектростанція. Наразі атомна та теплова станції не працюють
 

Останні новини
Схожі новини