У Запоріжжі не всі керуючі компанії лагодили пошкоджені будинки у неділю

Працівники комунальних служб, співробітники міської комунальної спеціалізованої воєнізованої аварійно-рятувальної служби та технічний персонал медичних та освітніх закладів працюють над усуненням наслідків ворожих обстрілів

Опубликовано 25.09.2022 | 16:08

П’яту ніч поспіль російські загарбники обстрілюють Запоріжжя. В наслідок обстрілів пошкоджені будинки. Тож у місті комунальники ліквідують наслідки прильотів. Сьогодні тривали роботи з усунення наслідків обстрілу. Місто та гуманітарна місія «Проліска», згідно з заявками, виданні скло, шифер й плити OSB керуючим компаніям, ОСББ та мешканцям приватного сектору.
«Осторонь залишилися лише деякі  керуючі компанії, які вирішили, що можуть відпочивати в той час, коли мешканці будинків сидять з розбитими вікнами та зруйнованими покрівлями. Закликаю їх також якнайшвидше долучатися до роботи. А мешканців пошкоджених будинків прошу контролювати проведення відновлювальних робіт та вимагати щоденного проведення ремонтів», — йдеться у повідомленні в.о. міського голови Анатолія Куртєва.
Предыдущий
1 из 10
Следующий

 
 

Останні новини
Схожі новини