Мрия Запорожье

У Запоріжжі може відбутись Ліга Європи

На сайті запорізьких петицій днями з’явилась нова ініціатива від жителя міста.

Антон Літвиненко пропонує однодумцям, та усім, кому не байдуже “Запоріжжя футбольне”, підписати електронну петицію на підтримку проведення Ліги Європи у Запоріжжі.

“Довгий час футбольна спільнота Запоріжжя мріяла та сподівалась на проведення матчів європейських кубків у своєму місті. Запоріжжя було першим містом в Україні, де було побудовано стадіон, який відповідав на той час всім технічним характеристикам та іншим вимогам УЄФА. Та в місті не було команд, які брали б участь у міжнародних турнірах, а згодом вимоги Європейського футбольного союзу щодо характеристик стадіонів посилились, і тепер “Славутич-Арена” не відповідає деяким сучасним нормам. Це велика проблема для містян, футбольних вболівальників та команд. Минулого року футбольний клуб “Зоря” змушений був проводити свої домашні матчі Ліги Європи в Одесі. Таким чином Запоріжжя втратило свій шанс приймати матчі такого високого рівня. В наше місто не приїхали такі команди, як “Фейенорд”, “Манчестер Юнайтед”, “Фенербахче”. Місто втратило не тільки у футбольному аспекті, а й економічному. Якщо Запоріжжя позиціонує себе як футбольне, спортивне місто, то розвиток спорту має бути в пріоритеті. Можливість стати одним з небагатьох українських міст, які приймають міжнародні змагання, забезпечить туристичну та інвестиційну привабливість, а також зробить свій вклад в розвиток міста в цілому. В цьому році ФК “Зоря” має всі шанси знову потрапити до Ліги Європи, тому вважаємо за необхідне провести реконструкцію стадіону “Славутич-Арена”, яка дозволить провести матчі цього турніру, а Запоріжжю увійти до мапи футбольної Європи”, – пояснює свою ініціативу Антон.

Для того щоб підтримати петицію, запоріжці мають близько шестидесяти днів. Підписати нову ініціативу можна за цим посиланням. На даний момент петицію підтримало близько десяти людей.