У Запоріжжі краєзнавчий музей збирає майбутні експонати для експозиції про війну з російськими окупантами

Про це повідомляє у музеї

Опубликовано 09.08.2022 | 15:08

КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради просить запоріжців передати до музею речі для майбутньої експозиції. Насамперед це експонати, пов’язані із ЗСУ, правоохоронними органами та добровольчими формуваннями: захисне спорудження, озброєння, предмети військового побуту, малюнки дітей для захисників, військова символіка, фрагменти уламки ворожої зброї, пошкоджені машини, волонтерські знаки тощо.
Крім того, мешканці області які евакуювались з окупованих територій можуть передати до музею листівки, плакати, прапорці та світлини з мітингів на підтримку нашої держави. В нагоді стануть й місцеві друковані видання зі статтями про Україну, речі з таборів тимчасово переміщених осіб, зі шкіл чи садків.
Допоможуть у створенні експозиції й інші артефакти, які свідчать про агресію РФ:одяг військових рф та незаконних збройних формувань, на яких містяться відповідні знаки розрізнення; нарукавні знаки, нашивки з написами прізвищ та назв військових формувань, прапори та прапорці всіх можливих типів, а також пропагандистські листівки, газети з тимчасово окупованих територій.
Звертатися до музею можна за номерами: 717-21-89 або 096-670-34-36.

Останні новини
Схожі новини