У Запоріжжі корегувальнику ворожого вогню винесли вирок: подробиці

У квітні 2022 року запоріжанин прийняв пропозицію від своєї невістки та добровільно вирішив сприяти у проведенні підривної діяльності проти України. Він збирав інформацію про дислокацію та переміщення особового складу, бойової техніки ЗСУ на території Запорізької області. 

Опубликовано 12.09.2022 | 17:03

У Запоріжжі затримали чоловіка, коли він намагався передати окупантам закриті відомості. Як з’ясувалось, чоловіка до «справи» залучила невістка з Мелітополя. Він мав стежити за переміщенням українських військ і робити фотофіксацію об’єктів. Спілкувались зрадники через закриті канали електронного зв’язку. За допомогою отриманих даних військові рф корегували серії ракетно-артилерійських обстрілів по Запоріжжю.
Мешканку Мелітополя завербувала агентурна група ГУ генштабу зс рф (ГРУ). Її чоловік наразі на південному фронті бере участь у бойових діях проти підрозділів ЗСУ. За роботу рашисти обіцяли жінці керівну «посаду» в окупаційній адміністрації, а її чоловіка – перевести з передової у тил угруповань рф.
Днями суд виніс вирок 64-річному чоловіку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна.

Останні новини
Схожі новини