У постраждалих багатоповерхівках й приватних будинках ліквідують наслідки «прильотів»

Рятувальники, комунальники й волонтери усувать наслідки «прильотів» в постраждалих будинках

Опубликовано 12.10.2022 | 18:37

На сьогодні у Запоріжжі в наслідок ворожих ударів значних ушкоджень постраждало 8 багатоквартирних будинків.
Й досі триває ліквідація наслідків ракетних ударів по багатоквартирним й приватним будинкам 6 жовтня. У кількох найбільш постраждалих багатоповерхівках вже закрили усі вікна. У двох пошкоджених будинках ремонтують покрівлю. В одному з них вже демонтовано пошкоджений шифер, відремонтовано та замінено крокви й балки. Незабаром буде укладатися новий шифер.
Предыдущий
1 из 4
Следующий

У менш постраждалих будинках завершують «закривати» вікна у квартирах та переходять до вікон у під’їздах. На місцях працюють робітники комунальних підприємств «Запоріжремсервіс» та «Наше місто».
В одному з будинків, який постраждав 9 жовтня, керуюча компанія «МДЛ» проводить обстеження квартир та готують заявку на видачу ремонтних матеріалів із міського резерву.
Предыдущий
1 из 8
Следующий

У приватному секторі міста, який теж зазнав атаки 9 жовтня, 7 працівників аварійно-рятувальної служби та 60 волонтерів усувають наслідки прильотів та допомогають мешканцям відновлювати будинки. До робіт залучено дві одиниці техніки «ЕЛУАШу» та техніка, яку надав комбінат «Запоріжсталь». Водночас спеціалісти «Запоріжжяобленерго» відновлюють електропостачання де це можливо.
Продовжується вивезення будівельного сміття.
Предыдущий
1 из 6
Следующий

 
 

Останні новини
Схожі новини