У мережі опублікували момент підриву авто біля бізнес-центру запорізького гауляйтера

Внаслідок вибуху знищено авто й серйозно постраждала будівля.  

Опубликовано 26.10.2022 | 09:37

Вчора близько 8:40 ранку пролунав потужний вибух. Автівка, яка в цей час під’їжджала до будівлі  бізнес-центру гауляйтера ЄБалицького, вибухнула після чого продовжила неконтрольований рух. Внаслідок вибуху знищено авто, серйозно постраждала будівля й редакції пропагандистських ЗМІ.   

В цьому центра розмістили редакції Zа-тв і Z-радіо, які серйозно постраждали внаслідок вибуху. За даними рашистів постраждало 5 осіб та майно телекомпанії. Потужність вибуху склала 1,5-2 кг у тротиловому еквіваленті. Після вибуху пропагандисти примчали знімати сюжети. Так, кореспондентка «Известий» розповіла, що саморобний вибуховий пристрій спрацював за вікном кабінету, де знаходилися співробітники сайту. В результаті цегляна кладка стіни частково зруйнувалася, вибиті шибки, пошкоджені меблі.

За кілька годин після вибуху на місце прибув і ЄБалицький з пістолетом у кишені. Переконавшись, що територія надійно оточена рашистами, він почав оглядати постраждалу місцевість й майно. А ось гауляйтерша Данильченко не приїхала і коментарі дає телефоном.
Один з представників пропагандистського ЗМІ настілки після вибуху навіть почав заговорюватись й видав: «Нас не залякають. Ми продовжуємо роботу. Радіостанція продовжує роботу. Вони, на жаль, не розбомбили нашу техніку». Після чого ЄБалицький перепитав: «На жаль чи на щастя?». Й співрозмовник швидко виправився.
Хоча здалось, що пропагандист був би радий якби розбомбили всю техніку й він поїхав додому.

Останні новини
Схожі новини