У Мелітополі рашисти масово виселяють людей з їх квартир: причина

До Мелітополя завезли півтисячі вчителів з росії

Опубликовано 07.09.2022 | 14:09

тематичне фото

Оскільки українські вчителі не пішли на співпрацю з окупаційною владою, то рашисти шукали вчителів у росії обіцяючи їм гарні зарплати, садибні ділянка й власні квартири, якщо вони приїдуть «промивати мізки» українським дітям на тимчасово окуповані території Запорізької області. На сьогодні, до Мелітополя завезли півтисячі вчителів з росії. Тепер цих приїжджих розселяють по квартирам. І якщо раніше тих же військових селили в порожні квартири, то тепер людей просто виганяють з власних квартир.
— До Мелітополя приїхала чергова низка вчителів, військових та всіх інших. Через що вони починають ходити з військовими по квартирах і просто примусово виселяти наших людей із власних квартир. Тим самим наражаючи на небезпеку, не надаючи їм нового місця проживання. Загалом ситуація виглядає не здорово, коли людей просто виселяють з квартир. Вже навіть не з порожніх, а з тих квартир, де мешкають люди. Або приїжджають до приватних будинків і кажуть: «тепер у вас будуть нові сусіди, а у вас три дні на збирання речей, — зазначив в етері FREEДОМ мер Мелітополя Іван Федоров. — А друга категорія — військові, які ховаються серед мирних жителів, прикриваються живим щитом.
Зазначимо, що 60% освітян виїхали з Мелітополя на підконтрольну територію України. 80% випускників шкіл обрали українські та європейські університети. 900 дітей зареєстровано до перших класів, 14000 школярів продовжать навчання у мелітопольських школах за українською програмою: всього на 10% менше учнів, ніж минулого року.
Читайте також: Російські вчителі розповіли чому їдуть в Україну на окуповані території викладати у школах. Так, 60-річного вчителя з гімназії міста Чусового, який їде на Запоріжжя викладати у школі, відверто говорить, в нього до України відверта неприязнь. Ще одна російська вчителька переїжджає з Криму до Мелітополя, бо там хороша екологія й море.

Останні новини
Схожі новини