У Мелітополі партизани оголосили нагороду за колаборанта (ФОТО)

Відповідні листівки з’явились у місті

Опубликовано 24.06.2022 | 11:50

У тимчасово окупованому Мелітополі партизани оголосили нагороду за голову колаборанта євгена балицького. Відповідні листівки були розклеєні по місту. За голову зрадника пропонують 10 тисяч доларів.
Відзначимо, що в перші тижні після окупації місцеві мешканці активно виходили на патріотичні мітинги й записували звернення до ЗСУ. Та коли загарбники викрали мера міста, прямо з акцій почали викрадати активістів, силою розганяти акції протесту — люди перестали виходити. Втім в місті активізувались сили спротиву. Вони активно поширювали «вітальні» листівки для окупантів, психологічно тиснувши на загарбників. Також, в місті  партизани знищили близько 100 окупантів й військових рф високого рангу.  
Крім того, в Мелітополі пролунав потужний вибух на початку червня. Постраждали два колаборанти. Згодом біля офісу ще однієї мелітопольської колаборантки стався вибух. Наразі через активні дії руху спротиву колаборанти попритихали й не так активно переміщаються містом. До того, між зрадниками почались сутички й з’ясовування стосунків «хто головніший». За словами мера Мелітополя Івана Федорова, колаборанти балицький та данильченко зараз надто сильно занервувала.
«балицький не з’являється в адміністрації понад тиждень. Приїжджає лише та записує якісь пропагандистські сюжети, і від’їжджає звідти, бо боїться», — зазначив в ефірі національного телемарафону Федоров.
До речі, мелітопольські партизани передають вітання гауляйтер данильченко за допомогою листівок які з’являються по всьому місту. На листівки — фото данильченко під прицілом й напис: «Бабка, пора в хоспис!».

Останні новини
Схожі новини