Мрия Запорожье

У лікарні померла 15-річна дівчина із Запорізької області

Висловлюємо щирі співчуття родині померлої дівчинки

Опубликовано 11.08.2022 | 11:57

Сьогодні, 11 серпня, у вінницькій лікарні померла 15-річна мешканка Пологівського району Ельвіра Пєскова. Восени 2021 року родина просила про допомогу у зборі коштів на лікування дівчинки. Лікарі встановили Ельвірі діагноз — S-подібний сколіоз. Хвороба швидко прогресувала, а сильна деформація хребта спричинила зміщення внутрішніх органів. Дитина щодня відчуває сильний біль.
Предыдущий
1 из 5
Следующий

Для того, щоб повернутися до повноцінного життя, Ельвірі необхідна була операція зі встановлення спеціального імпланту вартістю 167 тисяч гривень. Госпіталізація була призначена на січень 2022 в одну зі столичних клінік. Гроші на лікування переказували всі небайдужі люди.
Про смерть Ельвіри в клініці «Спайнекс» (Вінниця) повідомили місцеве видання. За даними ЗМІ смерть дитини могла статися через лікарську недбалість, бо є багато запитань до лікаря та адміністрації клініки. 

«Вона була неймовірно доброю, людяною та розумною дівчинкою. Любила малювати, обожнювала домашніх тварин та завжди була рада допомогти оточуючим, — повідомляєвидання. — Дуже багато запитань до лікаря та адміністрації клініки. Ми бажаємо правосуддя, та наполягаємо на розслідуванні. Хочемо надати розголосу цій трагедії».