У черговій пропаганді про Запоріжжя колаборант описав дії військових рф

З такою фантазією рогову б книжки писати

Опубликовано 10.07.2022 | 08:30

Колаборант й зрадник володимир рогов продовжує описувати свої божевільні фантазії. То вони виявляли у Запоріжжі «вогневі позиції» у навчальних закладах, парках й лікарнях. Знаходять склад озброєння та боєприпасів у будівлі Палацу дитячої творчості, а по периметру — снайперські точки. Згодом бурхлива фантазія рогова дібралася й до запорізької гімназії, мовляв, там зосереджені підрозділи ЗСУ та націоналістичні формування, обладнано вогневі позиції та склади боєприпасів.
Тепер у зрадника рогова нова вигадка, якою він поділився у своєму тг-каналі він написав, що у Запоріжжі голів ОСББ терміново змушують передавати дані про порожні квартири на 1-3 поверхах.
«Ці квартири вже заселяються бойовиками Зеленського. Вони організуються вогневі точки й склади боєприпасів. Терористи Зеленського заселяються в ці квартири глибокої ночі з дотриманням режиму конспірації. Дякую землякам-запорожцям, які повідомили мені про більш ніж триста таких квартир», — пише зрадник.
Також колаборант рогов залякую людей тим, що «терористи Зеленського» готують запоріжцям, ще гіршу долю ніж Маріуполю. От тільки зрадник забув написати, що такі методи використовують тільки представники «другої армії світу» — військові рф. Це російські загарбники на тимчасово окупованих територіях заселяються самі, привозять й селять свої родини у квартири людей, які виїхали. Це військові рф з колаборантами змушують голів ОСББ, повідомляти про вільні квартири на окупованих територіях, й місця проживання військових, учасників АТО й т.д.
 

Останні новини
Схожі новини