У Бердянську третій день поспіль лунають потужні вибухи: все що відомо про них (ФОТО, ВІДЕО)

Місто здригається від вибухів

Опубликовано 21.06.2022 | 21:15

Третій день поспіль в морпорту Бердянська лунають потужні вибухи. Тільки за вчора місцеві нарахували аж 14. Від вибухів у місті все здригається і їх чутно аж за межами порту. Сьогодні, 21 червня, в морпорту знову лунали потужні вибухи. Відомо про щонайменш 12 вибухів.
«Задовбали ці вибухи! Одна надія, що з їхньою примітивною технікою безпеки, вони там щоразу самі потроху підриваються», — пише місцевий телеграм-канал «Бердянск в окупации».
Місцеві кажуть, що через потоплений корабель окупанти втратили вихід у море для транспортних суден й не можуть повноцінно вивести вкрадене зерно морем. Крім цього, саме морським шляхом окупанти збираються відходити з Бердянська з награбованим майном при настанні ЗСУ, тому вільна та чиста від боєприпасів акваторія порту їм просто життєво потрібна.
Сьогоднішні вибухи

Своєю чергою окупаційна влада у своєму пабліку коментує вибухи й пишуть, що це продовження робіт інженерних підрозділів з розмінування території порту та знешкодження виявлених вибухових пристроїв
«У разі виявлення вибухонебезпечних предметів, вивезення яких неможливе — вони будуть знищуватися на місці виявлення (в порту) шляхом керованого та контрольованого підриву», — пише окупаційна влада.
Це все офіційні новини від окупаційної влади з 17 червня.
Предыдущий
1 из 4
Следующий

Нагадаємо, 24 березня ЗСУ знищили російський корабель ВДК «Саратов». На початку червня в морпорту вже лунали вибухи. Які загарбники пояснили розмінуванням об’єктів Бердянського порту, яку проводять інженерна служба Чорноморського Флоту рф.
Американська компанія Maxar Technologies опублікувала супутникові знімки російського великого десантного корабля Саратов, знищеного в порту Бердянська.

Вибухи та пожежа у Бердянському торговому порту від 24.03.2022 року у високій якості з дрону від місцевого жителя

Останні новини
Схожі новини