Мрия Запорожье

У Бердянську рятують пошкоджений вандалами пам’ятник

На набережній Бердянська намагаються відновити пам’ятник Хлопчику-рибалці, пошкоджений вандалами майже місяць тому. Завершити роботи повинні через два тижні, повідомляє Голос Запоріжжя з посиланням на НМП «Бердянськ».

Численні скульптури і пам’ятники, які прикрашають центральну частину міста, – візитна картка Бердянська. Цілий рік, і особливо влітку, навколо них товпляться охочі ближче розглянути і сфотографувати напам’ять незвичайний монумент. Один з таких – Хлопчик-рибалка, «працює» найпопулярнішою пам’яткою міста-курорту протягом вже 15 років. Цього року він двічі ставав жертвою вандалів. Наприкінці липня варвари зламали вудку, яку бронзовий хлопчик тримав у руці, а трьома тижнями пізніше і зовсім повалили скульптуру на землю, залишивши на постаменті одні ступні.

За відновлення знаменитого пам’ятника взявся місцевий умілець – бердянський коваль Олександр Шапошник, який є автором десятків оригінальних арт-об’єктів, встановлених по всьому місту. Днями він за допомогою спеціального сплаву охайно приварив бронзову фігуру рибалки до стоп, які залишилося на землі. Але на цьому відновлення не закінчилося: ще якийсь час майстер буде працювати над підвищенням стійкості монумента. Обіцяє вкластися в пару тижнів.