Труїли мешканців Запоріжжі: в центрі міста ділки облаштували незаконну котельню, де спалювали шини й дроти (ФОТО)

За результатами перевірок зафіксовано ряд правопорушень, складені необхідні документи та зроблені відповідні фото. Всі зібрані матеріали будуть додані до заяви щодо скоєння карного правопорушення. Невдовзі їх передадуть правоохоронцям. Працівники Вознесенівського відділу поліції  також склали відповідні матеріали й проводять перевірку

Опубликовано 09.09.2022 | 10:08

Представники ГО «Об’єднаний екологічний рух Запоріжжя» повідомили міськраді адреси, де працюють ділки, що забруднюють повітря й труять міста. Юристи міськради, екологи й представники Вознесенівської райадміністрації виїхали на пр. Маяковського, 11 й виявили самовільно збудовану котельню.

Предыдущий
1 из 2
Следующий

В котлі котельні були залишки золи від автопокришок, дротів та іншого сміття.  До того ж навколишня територія будівлі дуже засмічена різними видами відходів. На момент приїзду комісії охорона зачинила всі двері, а керівництво чи їх представники не вийшли до них.
Предыдущий
1 из 4
Следующий

Ще один виїзд був до гаражного кооперативу на вул. Антенну, 18. Там виявили місця спалювання дротів та велика кількість різних відходів. Попередньо — це місце слугувало сортувальною базою для вищезгаданої котельні. 
Предыдущий
1 из 3
Следующий

За результатами перевірок зафіксовано ряд правопорушень, складені необхідні документи та зроблені відповідні фото. Всі зібрані матеріали будуть додані до заяви щодо скоєння карного правопорушення. Невдовзі їх передадуть правоохоронцям. Працівники Вознесенівського відділу поліції  також склали відповідні матеріали й проводять перевірку
Нагадаємо, триває збір підписів екопетиції до президента України Володимира Зеленського. Для того, що петицію розглянув президент Україні необхідно щоб її підписали 25 тисяч людей. Підписати петицію можна за цим посиланням. Наразі петицію підписали понад 22 тисячі людей.

Останні новини
Схожі новини