Танцівниця із Запоріжжя разом з колективом підкорили судів австрійського талант-шоу

Дві дівчини з України евакуювались лише два місяці тому

Опубликовано 31.10.2022 | 15:51

Танцівниці з України підкорили суддів австрійського талант-шоу «Australia’s Got Talent». 21-річна та 19-річна танцівниці станцювали під пісню Юлії Саніної й Тіни Кароль «Вільна», щоб у черговий раз нагадати світу, що в Україні триває жорстока війна, розв’язана росією.
«Ми українці, і ми вільні», — заявила зі сцени Влада.
Відомо, що Влада родом із Запоріжжя. Її рідні та друзі й досі у місті. Батько Влади зараз захищає країну від російських окупантів. Дівчата вирішили виїхати з рідної країни лише два місяці тому. Приїхати в Австралію їм допомогла Всесвітня федерація циркового мистецтва. У розмові з суддями перед виступом Влада і Марія розповіли, що їхні сім’ї та друзі залишилися в Україні.
Танцівниці подякували австралійцям за підтримку та допомогу, і висловили подяку Жасмін Стразі, члену ради директорів Всесвітньої федерації циркового мистецтва, яка супроводжувала дівчат на кастинг «Australia’s Got Talent» і особисто займалася їхньою евакуацією.
«Ми спитали їх, чим можемо їм допомогти. Поки ми розмовляли в Zoom, включили сирени, бо Київ бомбили. І тоді я зрозуміла, що треба діяти й сказала: «Ми маємо витягнути цих дівчат», — розповіла Страга.

Суддя Шейн Джейкобсон, австралійський актор, режисер, письменник і комік, заявив зі сцени, що хотів би, щоб українки відчували себе в Австралії, як удома.
«Ви сказали, що австралійські танцюристи, які виступали з вами на сцені, тепер стали вам сім’єю, але я хотів би, щоб ви знали, що всі ми хотіли, щоб ви вважали нас своєю сім’єю тут, в Австралії», — заявив він.
Перш ніж судді змогли проголосувати, ведуча Рікі-Лі Колтер вийшла на сцену, щоб натиснути «золоту кнопку». Вона не змогла стримати сліз, оголошуючи своє рішення.
«Я просто хочу сказати вам, що це було приголомшливо», — сказала вона.

Джерело

Останні новини
Схожі новини