Мрия Запорожье

Так і не прийшов до тями: в лікарні помер співробітник ЗАЕС, якого жорстоко побили загарбники

Рашисти до смерті закатували чоловіка

Опубликовано 03.07.2022 | 20:57

У лікарні помер Андрій Гончарук, водолаз гідроцеху Запорізької АЕС. Це трапилось сьогодні, 3 липня. Днями російські окупанти вкрай жорстоко побили чоловіка. 
«Кілька днів тому працівника атомної електростанції, досвідченого і професійного водолаза вкрай жорстоко побили окупанти. Від чоловіка вимагали пірнати в бризгальний басейн ЗАЕС, і після його відмови монстри в людському обличчі закатували Андрія Гончарука», — пише мер Енергодару Дмитро Орлов.
Після побиття чоловіка з численними тілесними ушкодженнями в стані коми доставлено до енергодарської лікарні. Але травми виявилися несумісними з життям. Сьогодні він помер не прийшовши до тями.
Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.
Нагадаємо, окупанти готують серйозну й вкрай небезпечну провокацію на найбільшій атомній станції Європи. Загарбники хочуть залишаться ЗАЕС без охолодження аби сфабрикувати «докази» проти співробітників станції. Аби зняти з себе відповідальність за вчинення актів ядерного тероризму, знущанням та тортурами змушують працівників гідроцеху станції вигадувати обґрунтування необхідності осушення цих басейнів для керівництва ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом».