Святкування 9 травня на Запоріжжі пішло не за планом рашистів (ФОТО, ВІДЕО)

Рашисти вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, забирали документи аби люди прийшли на парад

Опубликовано 10.05.2022 | 07:06

Вчора, 9 травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, російські загарбники намагались створити гарну картинку для росЗМІ. Втім у них нічого не вийшло. Щобільше, трансляція з російського супутника «параду перемоги» на захоплені українські регіони несподівано була вимкнена. Тож рашистських «ура-переможних» меседжів українцям слухати не довелося.
Окупанти та їхні посіпаки доклали неймовірних зусиль для збору якомога більшої кількості людей на гучне «святкування Дня Перемоги». Вони вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, забирали документи. Але не так сталося, як гадалося. З понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян. Та й ті – здебільшого не від доброго життя. Пенсіонери та малозабезпечені прийшли з надією отримати продукти. Були там й гастролери з Криму, завезені загарбниками.

Предыдущий
1 из 2
Следующий

В Бердянську завдяки зрадникам та колаборантам вдалося розгорнути 70-метровий прапор рф. На акцію “Безсмертний полк” у Мелітополі в масовці йшли перевдягнуті російські військові та пенсіонери, що ностальгують за комуністичною молодістю.
Предыдущий
1 из 5
Следующий

У Василівці на псевдо свято ледь зібрали два десятки пенсіонерів. Схожа ситуація була і в Дніпрорудному. Також, мешканці тимчасово окупованих територій повідомляють, що в деяких містах рашисти, під час дії воєнного стану, запускали салюти. Відомо, що салюти були у Михайлівці, Енергодару і в Кам’янці-Дніпровській.

 

Останні новини
Схожі новини