Стало відомо про загибель двох військових й медика із Запорізької області

Вічна пам’ять Героям!

Опубликовано 06.10.2022 | 12:22

Не стало 21-річного військовослужбовця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Михайла Гудзенка. Чоловік вступив до лав ЗСУ третього червня 2020 року. Захисник загинув 26 вересня під час виконання бойового завдання. Нещодавно став батьком. Донечку назвали Веронікою.

На Донеччині загинув бойовий медик із Матвіївки Дмитро Пешков. Про це повідомили на сторінці Матвіївської сільради. Він потрапив під мінометний обстріл, надаючи медичну допомогу своїм побратимам. Захиснику було 28 років.
«Всі знали Дмитра як доброго та відважного чоловіка, який з перших днів пішов на захист своєї Батьківщини! Герої не вмирають! Вони завжди живуть в серцях тих, хто пам’ятає! Наші щирі співчуття рідним і близьким Дмитра», — йдеться у повідомленні.

Вранці 4 жовтня на Херсонщині загинув багатодітний батько, мешканець Запоріжжя Валерій Троян. Повідомила у соцмережі художній керівник народного театру сучасної хореографії «Фенікс» Сніжана Лободюк. Чоловік був пастором Протестантської Церкви у Шевченківському районі.
«Батько Фенікса… Він як багатодітний міг і не воювати та звалити за кордон. Хто його знав, згадайте — він був чудовим чоловіком», — написала Світлана. 
З чоловіком попрощались сьогодні, 6 жовтня.
Світла пам‘ять загиблим, довічні шана і слава!

Останні новини
Схожі новини