Стало відомо, про стан мешканця Енергодару, якого рашисти розстріляли впритул

Про стан здоров’я енергетика повідомив мер Енергодару

Опубликовано 02.07.2022 | 16:22

тематичне фото

Мер Енергодару Дмитро Орлов повідомив про стан Сергія Швеця, співробітника ЗАЕС, якого рашисти розстріляли в його ж квартирі впритул. За словами Орлова стан чоловіка важкий, але вже не критичний. Чоловіку ще мають зробити ряд операцій. Попереду й реабілітація.
«Сергій після проходження інтенсивної терапії в лікарні у Запоріжжі подолав важливий етап у своєму житті! Стан його здоров’я ще доволі важкий, але вже не критичний, попереду ще не один місяць лікування та численні операції», — написав мер Енергодару.
Дмитро Орлов та Сергій ШвецьНагадаємо, 23 травня до помешкання співробітника енерго-ремонтного підрозділу ЗАЕС Сергія Швеця увірвались російські окупанти. Загарбники розстріляли чоловіка з автоматичної зброї. Сергій витримав 10-годинну операцію. Його стан залишається важким. В нього численні проникаючі пульові поранення, значна втрата крові. Тим часом окупанти на своїх ТГ-каналах відзвітували, що такими діями ліквідували «терориста», винного у замаху на вбивство колаборанта та самозваного «мера» шевчика. Розвідка перехопила розмову російських загарбників, в якій вони обговорювали як шукали Швеця. Та відрапортували, що: «Його «замочили». Він ще живий, але він не виживе».

Останні новини
Схожі новини