Стало відомо про масові пошкодження в результаті ворожих обстрілів у сірій зоні на Запоріжжі

Тепер комунальним службам додалось роботи з відновлення мереж

Опубликовано 27.05.2022 | 16:22

На Запоріжжі в результаті ворожих обстрілів у сірій зоні комунальним службам додалось роботи з відновлення мереж. Про це розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на 27 травня через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 25 264 споживачі у 73 населених пунктах Запорізької області.
Протягом минулої доби додалося пошкоджень електромереж у Пологівському районі, внаслідок чого було знеструмлено 3 063 абонента.
Разом з тим, минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 1 100 споживачів Василівського району та усунуло 3 одиничні відключення у м. Запоріжжя.
По решті знеструмлених територій (Гуляйпільському, Василівському, Пологівському та частково Оріхівському районним відділенням) через ворожі обстріли та відсутність доступу до місць пошкодження мереж з боку військових проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.
Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 70 075 абонент у 89 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
Минулої доби у м. Оріхів та смт Комишуваха внаслідок обстрілів було пошкоджено газопроводи низького тиску у м. Запоріжжя. Також, сьогодні зранку внаслідок обстрілу пошкоджено газопровід низького тиску у м. Василівка.
Разом з тим, протягом минулої доби у м. Оріхів та с. Пологи усунуто завдані внаслідок обстрілів раніше того ж дні пошкодження розподільних газопроводів низького тиску. Також, сьогодні зранку у м. Василівка усунуто завдані цієї ночі внаслідок обстрілу пошкодження на розподільному газопроводі низького тиску.
Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.
Протягом минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.
Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.
За останні дві доби внаслідок ворожих обстрілів пошкоджена значна кількість житлових будинків. Кількість будинків та ступінь завданих пошкоджень уточнюються.

Останні новини
Схожі новини