Стало відомо, кому у Запоріжжі зроблять перерахунок за вивезення сміття: подробиці

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької міської ради

Опубликовано 02.06.2022 | 21:57

У Запоріжжі деякі місцеві мешканці продовжують псувати контейнери для вивезення сміття. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.
Так, мешканці багатоквартирних будинків все частіше використовують сміттєві контейнери не за призначенням – викидають в них будівельне сміття. А від цього баки стають непідйомними. Як наслідок – псуються і контейнери, і сміттєвози.
Лише за один день ремонтники відновлюють в середньому 20-30 контейнерів. Ті баки, що не можливо відремонтувати на місці, забирають на підприємство.
Також в контейнери викидається не тільки будівельне сміття, а й скло, від якого деформуються пластикові стінки.
Кидають також недопалки, або спеціально підпалюють контейнери. Пластикові баки псуються, оцинковані – теж.
Тільки з початку цього року вандали спалили більше ніж півсотні сміттєвих баків. А протягом травня – 4 баки.
Такі контейнери відновити неможливо, тому доводиться купувати нові. Баки зараз дуже коштовні. Придбати їх проблемно.
Працівники підприємства з вивезення сміття закликають запоріжців дбайливо відноситись до майна, а також вчасно сплачувати за вивезення твердих побутових відходів.
Станом на сьогодні, запоріжці заборгували майже 70 млн гривень за вивезення сміття. Основні боржники – мешканці багатоповерхових будинків.
Також повідомляється, що для всіх, хто виїхав за межі Запорізької області чи за кордон, компанія здійснить перерахунок. Перерахунок зроблять і родинам захисників, які боронять Україну.

Останні новини
Схожі новини