Стало відомо, чому військові рф не пропускають важливий вантаж на захоплені території Запорізької області

Не можна завозити навіть ліки

Опубликовано 05.09.2022 | 07:53

Окупанти не пропустили в Енергодар організований міською владою гуманітарний вантаж: памперси для дітей й дорослих, гігієнічні набори для багатодітних сімей та людей з інвалідністю, харчі для соціально незахищених категорій родин, 1000 кв. м. спеціальної захисної тканини для тимчасового ремонту вікон, які пошкоджені через обстріли. А також велика кількість адресних посилок з життєвонеобхідними специфічними ліками. Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов. Вантаж рашисти не пропустили 3 й 4 вересня. Основний аргумент від загарбників «Енергодар ні в чому немає потреби, у місцевих мешканців є все і навіть більше».
Мер Іван Федоров також повідомляє, що до тимчасового окупованого Мелітополя рашисти також не пропускають вантажівки з гуманітарним вантажем.
Федоров зазначив що до медзакладів окупованого міста рашисти не доставляли жодних ліків, натомість українські волонтери привозили все необхідне для прийомного покою, реанімації, діалізу тощо. У суботу рашисти не пропустили вантажівки з необхідними медпрепаратами до Мелітополя.
«Ворог продовжує знущатися, наші люди, на тимчасово окупованих територіях не зможуть отримати навіть медичну допомогу. не кажучи вже про продукти й товари першої необхідності. Тож геноцид продовжується, — зазначив мер Мелітополя. — На сьогодні 35 людей на постійній основі отримують послуги з діалізу на тимчасово окупованій території. На сьогодні рішення нема. В черговий раз будемо звертатися до міжнародних організацій з проханням, щоб нам відкрили «зелений коридор» для доставки гуманітарних конвоїв. Але, на жаль, останні часи немає допомоги з цього боку», — зазначив Федоров. 
Федоров також сподівається, що здоровий глуз візьме гору, й військові рф пропустять гуманітарний конвой з Запоріжжя до тимчасово окупованого Мелітополя.
 
 

Останні новини
Схожі новини