Стали відомі подробиці потужного вибуху на Запоріжжі

Внаслідок вибуху чимало вбитих й постраждалих

Опубликовано 03.11.2022 | 21:27

Зранку 3 листопада у Мелітополі пролунало декілька потужних вибухів. Окупаційна влада відразу прозвітував про роботу росіянського ПВО, от тільки зруйновані три поверхи заводу та шматки будівлі розлетілися на два квартали цю версію спростовували. Внаслідок вибуху чимало вбитих й постраждалих. Відомо, що до заводу приїхало три великі буси з написом «200». Крім того, звідти «швидкі допомоги» постійно вивозять поранених.
В етері телемарафону мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що вибух був на захопленому в березні заводі «Рефма». Вона була приваблива тим, що знаходилась в нижній частині міста й була досить важко досяжна. До того ж там величезні цехи — десятки тисяч квадратних метрів. В них рашисти ховали свою військову техніку, а також була добре зроблена нова офісна будівля в якій фсб розмістило свої штаб-квартиру.
— Наслідки вибухів: три верхніх поверхи офісної будівлі майже повністю зруйновані. Ангар, де була основна кількість техніки — понад 80 одиниць військової техніки, майже повністю зруйнований. І що є знаковим. Постраждала броньована військова техніка, яка використовувалась для логістики між Запорізьким та Херсонським напрямками, — зазначив Федоров.
Мер Мелітополя уточнив, що наразі рашисти використовують весь Мелітопольський район як військову базу.

Останні новини
Схожі новини