Спочатку отримали паспорт рф, тепер повістку: на Запоріжжі почалась прихована мобілізація

Тепер прихильники «руцького міра» будуть на передовій зізнаватися у любові росії

Опубликовано 03.09.2022 | 11:44

Мешканці Мелітополя, які отримали папірець у вигляди паспорта рф, тепер отримують військові повістки. Відповідне фото з’явилось в соцмережі. Чоловіки, яких призвали на військову службу,  мають з’явитися до військового комісаріату з паспортом, особистими речами й водійським посвідченням категорії B, C.
Чоловіків тепер мобілізують, бо на фронті рашистам не вистачає «гарматного м’яса». Тепер прихильники «руцького міра» будуть на передовій зізнаватися у любові росії.

Про те, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти активно шукають чоловіків на мобілізацію, ми повідомляли ще у липні. Тоді керівникам місцевих ОСББ дали розпорядження «зверху» надати списки мешканців будинків призовного віку у яких російський паспорт. Причина мобілізації проста — загарбники не хочуть зустрічатися з українськими захисниками, тому вони імітують бої на місці, займаються самострілом, йдуть до лікарні з «утиском хребта» й тікають. Аби поповнити свої ряди, російські окупанти вдаються й до погроз. Так, якщо батьки не віддадуть дитину у школу, то батька дитини направлять на передову у якості гарматного м’яса.

Останні новини
Схожі новини