Співали гімн України: в окупованому Мелітополі люди з прапорами вийшли на проукраїнський мітинг (ФОТО, ВІДЕО)

Мелітополь — це Україна. Мирні мешканці знов нагадали це. Й за допомогою мирного мітингу мелітопольці продемонстрували свою підтримку України та віру ЗСУ

Опубликовано 29.05.2022 | 20:31

Сміливі мирні мешканці Мелітополя продовжують чинити супротив окупантам. Так, сьогодні декілька мелітопольців вийшли на патріотичний мітинг і це по при те, що окупаційні війська можуть застосовувати силові методи й навіть викрадати людей прямо з мітингів, як це було раніше.
Місце зустрічі організатори (представники руху «Жовта стрічка») тримали у таємниці й лише за дві години сповістили учасників акції. На мітинг прийшло не багато людей. Всі учасники отримали «жовту стрічку». Свої обличчя люди, звичайно не показували з міркувань безпеки. Проте в руках у людей був прапор України, вони заспівали гімн України й скандували: «Данильченко, геть!»,»Мелітополь — це Україна»

Мирні мешканці вірять в українських військовий й чекають деокупації міста.

Відзначимо, жовту стрічку в Україні використовують вже не перший рік. Так, на Маршах пам’яті українських Героїв людей просять пов’язати на свій одяг жовту стрічку, яка є символом шани та солідарності з військовими.
Читайте також: У Бердянську молодик зірвав триколор з флагштоку.

Останні новини
Схожі новини