Сотні тисяч людей залишились без газу: в Запорізькій ОГА розповіли про нові наслідки ворожих обстрілів на Запоріжжі

Про стан комунікаційних мереж розповіли в прес-службі ЗОВА

Опубликовано 11.07.2022 | 16:02

На Запоріжжі в результаті обстрілів були зафіксовані нові руйнування комунальних мереж та цивільної інфраструктури. Про наслідки діяльності окупантів розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на понеділок, 11 липня, без електропостачання перебувають понад 21 тис. абонентів у 77 населених пунктах Запорізької області. Наразі ситуація залишається складною, як і раніше,  у Гуляйпільському та Оріхівськомурайонах. Через активні бойові дії та недопуск рашистами до місць пошкодження мереж спеціалічти не можуть провести аварійно-відновлювальні роботи.
Без газопостачання на сьогодні по області знаходиться майже 227 тис. абонентів у 267 населених пунктах. Зокрема, через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей без блакитного палива знаходяться Бердянськ та Приморськ, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар, Мелітополь, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак.
В цих населених пунктах також неможливо відновити газопостачання через те, що рашисти не допускають аварійну службу до газопроводів.
Ситуація із водопостачанням залишається без змін. Наразі води немає у Гуляйполі та прилеглих селах Пологівського району, Степногорську та прилеглих селах Василівського району, а також у частині міста Пологи.

Останні новини
Схожі новини