Щодня викрадають десятки людей: на Запоріжжі зросла кількість викрадених мирних мешканців

Терор у місті посилився

Опубликовано 18.10.2022 | 20:56

тематичне фото

У Мелітополі російські військові й окупаційна влада займається примусовою мобілізацією. За словами міського голови Івана Федорова за останні два тижні значно збільшилась кількість викрадених людей. Щодня крадуть десятки людей просто  вулиць. Полонених змушують вступати в «добровольчі» батальйони. 
«Ми бачимо, що загарбники вскриваються квартири, відкриваються будинки й з них мало того, що крадуть, ще й шукають українську символіку. Особливо це стосується тих будинків та приватних садиб, чиї родичі або близькі служили чи служать у ЗСУ. Звичайно все це закінчується досить часто мобілізацією», — зазначив Федоров. 
Мер міста також зазначив, що нерідко окупанти вриваються до будинків рано вранці. коли всі ще сплять, забирають людей й примусово ставлять на облік, аби компенсувати свої втрати на полі бою. Терор в Мелітополі посилився.
«Тут є й радісна новина, ми безліч разів закликали наших мешканців не брати російський паспорт. Але ж є зрадники й вони отримали їх. Так от, коли їх зупиняють на блок-посту й в них є рашиський паспорт й вони підпадають під мобілізацію за віком або статтю, їх одразу забирають в ворожу армію рити окопи», — резюмував Федоров.

Останні новини
Схожі новини