Що зараз відбувається на популярному запорізькому курорті та скільки коштує відпочинок (ФОТО)

Зараз у Кирилівці майже безлюдні пляжі та бази відпочинку

Опубликовано 20.07.2022 | 13:35

У самий розпал літа пляжі та бази відпочинку Кирилівки, яка зараз знаходиться в тимчасовій окупації, майже пусті. На узбережжі Азовського моря зараз відпочивають лише місцеві мешканці або мелітопольці.
Наразі місцеві підприємці займаються підрахунком збитків, які їм нанесли російські окупанти. Однак вони також не втрачають надії хоч щось заробити, тому пропонують відпочивальникам, які наважуються приїхати до Кирилівки, набагато дешевші ціни на номери, ніж у минулі роки.
Журналісти місцевого видання зібрали ціни на відпочинок у Кирилівці в цьому році. Деталі нижче:

Примітно, що на місці з власниками баз відпочинку можна домовитися ще й про додаткову знижку. За словами відпочивальників з Мелітополя, їм вдалось зняти номери з комфортом за 150-200 грн.
Крім того, відсутність туристів – це ще не всі проблеми, з якими зіштовхнулись власники курортного бізнесу у Кирилівці. Так, ми повідомляли раніше, що окупанти почали відбирати у них бази відпочинку.
Зокрема, окупанти вже захопили популярну базу відпочинку на косі Пересип та планують націоналізувати інші бази відпочинку на Азовському узбережжі, детальніше – ТУТ.
Нагадаємо також, днями у Кирилівці над головами відпочивальників літали ворожі вертольоти. Відео можна знайти за посиланням.

Останні новини
Схожі новини