Щільний вогонь рашистів знищує електромережі Запорізької області: подробиці

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 31.07.2022 | 18:01

Щільний вогонь рашистів продовжує знищувати електромережі Запорізької області. Подробиці розповідає прес-служба Запорізької ОВА.
Зокрема, на сьогодні без електропостачання залишились 17 839 абонентів у 76 населених пунктах області. Також, як і раніше, через дії окупаційної влади українські ремонтники не мають жодної інформації щодо стану електромереж у Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському та Кам’янсько-Дніпровському районах.
Без газопостачання на сьогодні знаходиться 226 989 абонентів у 270 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів, зокрема Бердянськ та Приморськ, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар, Мелітополь, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак.
Ситуація із водопостачанням без змін. Наразі вода відсутня у Гуляйполі та прилеглих селах Пологівського району, Степногорську та прилеглих селах Василівського району, а також у частині м. Пологи.

Останні новини
Схожі новини