Сепаратисти продовжують ширити чутки про іноземних найманців та «бармалєєв» на запорізькій Хортиці

Сепаратист рогов на своєму телеграм-каналі продовжує публікувати брехливі новини. Так, він написав, що 11 травня було відмічено “приліт” двох ракет по острову Хортиця, чиєю ціллю, мовляв, була база одного із підрозділів іноземних військових. Фантазія зрадників настільки буяє, що він написав як після влучання ракети з острова поїхало 12 автомобілів швидких із тонованими вікнами, а після рух островом був перекритий.
Нагадаємо, що другий обстріл Хортиці стався 12 травня і по заповідній території, де не розміщено жодних будівель. Відтак не було і постраждалих.
Предыдущий
1 из 3
Следующий

Також, рогов після 9 травня дав інтерв’ю російським пропагандистам, яке просто переповнене вигадками сепаратиста. В россії написала, що вперше за 8 років в Мелітополі відзначили День перемоги й у параді «бесмертного полку» брали участь 10% населення. Насправді ж, на 9 травня вийшло людей 500 у Мелітополі й серед них були «гастролери» з Крима.  Сам же Мелітополь рогов називає столицею «звільнених» територій Запорізької області.
Сепаратист був би не проти (хто б сумнівався) щоб Запоріжжя стало столицею Південно-Західний федеральний округ. Запорізька область на думку зрадника має бути під триколором, бо, цитата: «Запорожская область будет находиться только под триколором, потому что здесь выбор людей чётко понятен. …  Я напомню – это историческая Новороссия, эти города были заложены именно во времена Российской империи. … Мы возвращаем родную землю».
Ось тільки зрадник не врахував, що Запорізька область була і є українським містом. Ну, а якщо є бажання жити в росії — квитки завжди можна придбати у касі і їхати.
Звичайно в інтерв’ю рогов вихваляє росармію й хоче аби «спеоперація», а по факту напад росії на Україну, швидше просувалась. Але швидше військові рф не можуть, бо: «идёт щадящий режим, никто не сносит города подчистую, как это делают, например, американцы, когда идут сначала тотальные бомбардировки, а потом вход в город».
Ось тільки прихильник «руського міра» не хоче визнавати, що все відбувається з точністю та навпаки. Це військові рф знищують будинки людей, нищать цивільну інфраструктуру, створюю у містах гуманітарну катастрофу крадучи «гуманітарну допомогу». Майже щодня стає відомо, про те, що російські загарбники грабують людей й викрадають чоловіків й жінок, які проти окупаційної влади.
Ну й куди ж без зовнішніх сил, які зараз воюють проти росії. Сепаратист каже, що у Запоріжжі гинуть громадян США, Британії, Канади, Голландії, Італії, Іспанії, Польщі. Можна далі перераховувати, там уже, напевно, десятка дві держави, чиї громадяни загинули в самому Запоріжжі та гинуть на лінії фронту громадяни США, Британії, Канади, Голландії, Італії, Іспанії, Польщі.
«При ударе по профилакторию …  было убито 72 иностранных наемника. Ещё как минимум в трёх запорожских больницах находятся порядка трёх десятков людей с военной выправкой, которые изъясняются с врачами исключительно на английском языке. … Я вам скажу больше – в Запорожье сейчас находится тысяча двести так называемых «бармалеев». Это боевики с Ближнего Востока, представители террористических организаций. Они были отобраны в период с декабря прошлого по февраль этого года представителями СБУ при помощи и поддержке представителей турецкой спецслужбы MIT».
На жаль, на канал сепаратиста підписані десятки тисяч людей, які читають вигадки людини, яка навіть поняття не має, що насправді відбувається у Запоріжжі та як проходить, так звана, «спецоперація» в Україні.
Закликаємо, читати інформацію тільки з офіційних джерел української влади й не вестись на інформаційні вкиди сепаратистів, зрадників й російських пропагандистів.
На скриншотах витримки з інтревью рогава для росЗМІ. 
Предыдущий
1 из 10
Следующий

 
 

Останні новини
Схожі новини