Sensar будує Smart House – апарт-комплекс для життя та бізнесу у центрі Львова

Опубликовано 16.11.2022 | 11:05

Команда найвідомішого запорізького забудовника Sensar Development презентувала новий особливий проєкт – тепер у Львові. Апарт-комплекс Smart House в історичному центрі міста лева – це апартаменти від 17 м² для життя та перспективні комерційні площі.
Smart House – це комплекс апартаментів, розташований всього в 20 хвилинах пішки від Оперного театру, в одному з найперспективніших та зручних районів Львова. Тут можна придбати смарт-апартаменти або комерційну площу для бізнесу.

На презентації, що відбулася у Львові 9 листопада, про переваги проекту розповіли засновник та CEO SENSARDevelopment Марк Марченко, архітектор проєкту Марко Савицький та директорка і керівниця відділу продажу SENSAR Development Олена Бартуль.
Загальна площа комплексу – 8495 м2, з яких 435 м2 – це комерційні приміщення. Загалом комплекс складається з 2х секцій, одна з яких вже збудована.

7-поверховий комплекс складатиметься з 84 апартаментів, площа яких стартує від 17 м2, що робить придбання апартаментів тим, хто хоче власне житло, але не готовий вкладати великі суми, реальністю. Завдяки ергономічному плануванню навіть апартаменти найменші за плошею все одне будуть зручними для тривалого проживання. Тим, хто неодмінно хоче мати більше індивідуального простору, пропонуються апартаменти з терасами до 10 м2 з мальовничими видами на старе місто.
Ефектний екстер’єр комплексу робить його примітним, але не обтяжливим для оточуючих. Тобто саме таким, щоб було приємно подумати і сказати: «Я живу саме тут».

У квартирах передбачене базове оздоблення: міжкімнатні перестінки, напівсуха стяжка підлоги, стартова штукатурка стін, вікна металопластикові з двокамерними склопакетами, покращені дизайнерські вхідні двері, лічильники на світло, воду, опалення. За бажання можна скористатися і надзвичайно зручною послугою SENSAR Repair – ремонт під ключ, щоб не витрачати час на вирішення логістичних та організаційних питань.
Комплекс буде забезпечено автономною системою опалення, що слугує декільком цілям: власне автономність, економічність, екологічність, незалежність та безпека.
Як відповідь на вимоги часу у будівлі передбачене власне укриття. Звичайно на території комплексу буде функціонувати цілодобове відеоспостереження. А для власників машин спроектований підземний-паркінг.
З функціональної точки зору Smart House надзвичайно привабливий. Адже при проектування закладалась потреба жити тривалий час, мати можливість відпочивати, працювати, спілкуватися і робити все це з комфортом! Комплекс повністю забезпечено інфраструктурними елементами: кафе, офіси, магазини і т.д.

Якщо інвестор обирає для придбання квартиру невеликої площі, то він може «компенсувати» простір за рахунок lobby-зони. «Домашній затишок не обмежується стінами вашої квартири», – наголошують в забудовника, і тому передбачили дизайнерський хол із рецепцією, patio-зоною для відпочинку та кав’ярнею. А коворкінг-центр вирішує питання облаштування міні-офісів: робочий настрій можна залишати в ньому, а вже за хвилинуопинятися у затишному світі власної квартири.
Апарт-комплекс – знаковий проєкт для Sensar. Забудовник виходить на національний рівень і підтверджує свою принципову впевненість в успішному майбутньому країни.

У компаній наголошують: строк реалізації проєкту – лише 12 місяців. Попит на ергономічне та доступне житло постійно зростає.  Тому Smart House – це реальна можливість жити в нових апартаментах в центрі Львова вже дуже скоро.

Останні новини
Схожі новини