СБУ повідомила про підозру екс-нардепу, а нині «гауляйтер» росіян на Запоріжжі

Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Опубликовано 26.05.2022 | 12:59

Екснардеп-зрадник євген балицький, з легкої руки російських загарбників, став «головою» псевдо військово-цивільної адміністрації Запорізької області. Відзначимо, що виконуючою обов’язки мера Мелітополя стала права рука Балицького — галина данильченко.
Наразі СБУ повідомила про підозру за ч. 5 ст. 111-1 «Колабораційна діяльність» КК України. За даними слідства, нардеп-регіонал, який у 2020 році був обраний депутатом облради від «Опозиційного блоку», сприйняв вторгнення рф як шанс реалізувати власні амбіції.  Він заручився підтримкою окупаційних військ,  щодо силового захоплення влади в регіоні.
— Зокрема, за допомогою загарбників він примусив працівників місцевого самоврядування та комунальних підприємств визнати себе керівником «військово-цивільної адміністрації Запорізької області», — повідомляють у СБУ.
Зрадник критикував чинну українську владу та готував урочистості до Дня перемоги. Він також видав так зване розпорядження «О временной организации общественного порядка», яке зобов’язувало мешканців сформувати «громадські загони» для виявлення антиросійської діяльності.

Останні новини
Схожі новини