Руйнування дуже великі: скільки об’єктів інфраструктури зруйновано на Запоріжжі

Голова запорізької ОВА Олександр Старух озвучив цифри

Опубликовано 19.10.2022 | 10:56

На сьогодні від російських ракетних ударів постраждало понад 100 закладів освіти. Про це в етері телемарафону повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.  Деякі навчальні заклади повністю знищені у результаті прямого попадання снаряда С-300, в деяких вибуховою хвилею вибило шибки, двері.
«У нас ліцей «Захисник» в обласному центрі знищено. Хортицька академія у нас повністю, головний корпус підбитий, там практично все треба буде розбудовувати», — зазначив Старух.
Загалом у Запорізькій області зруйновано майже 5000 об’єктів. Та сюди не рахували зруйновані об’єкти на тимчасово окупованих територіях, бо наразі немає доступу.
«Там проживає менша частина населення, десь третина, але по території це 2/3 і там частина, де йдуть бойові дії, щоденні обстріли й ми не володіємо до кінця інформацією. Деяких населених пунктів, на жаль, немає: Орєхова, Полог, Гуляйполя там фактично всі адміністративні будівлі зруйновані. У Пологах та Василівці зруйновано лікарню, яка будувалась за програмою «Велике Будівництво» із сучасним обладнанням. Постраждали амбулаторії у Кам’янському, ще у низці населених пунктів просто знищені у нуль. Руйнування дуже великі», — сказав Старух.

Останні новини
Схожі новини