Розкрадання гуманітарки у Запоріжжі: Куртєв та Некрасова прокоментували вчорашні обшуки у себе

Вчора було проведено понад 20 обшуків

Опубликовано 31.08.2022 | 09:21

Вчора у приміщеннях міської ради, обласної військовій адміністрації, складах та за місцями проживання фігурантів НАБУ та СБУ проводили обшуки через ймовірну крадіжку гуманітарної допомоги. У соцмережах повідомляли, що обшуки велись в Анатолія Куртєва, Анатолія Васюка, Злати Некрасової та Віктора Щербіни. Обшуки у мерії зранку підтвердив Куртєв.
Увечері в.о. міського голови Анатолій Куртєв написав, що вони завжди відкриті до співпраці з правоохоронцями. Вони надали їм доступ абсолютно до усієї інформації, яку вони потребували.
«Єдина складність, яка сьогодні виникла, це те, що через слідчі дії було зірвано проведення профільних комісій, а також засідань, необхідних для скликання завтрашньої сесії. Тому 15-ту чергову сесію буде перенесено», — сказав Куртєв. 

Замголови ЗОВА Злата Некрасова на своїй сторінці в Instagram також прокоментувала обшуки у себе. Сказавши, що у них немає приводу для хвилювання, адже вони надали правоохоронцям всі необхідні доступи для перевірки інформації. Ось тільки функцію «прокоментувати публікації» Некрасова вискнула.

«Хочу надати коментар щодо подій, які відбулися сьогодні зранку. Хтось на цьому хайпує, але не потрібно цього робити. У контролюючих органів своя функція, у нас — своя. Ми надали всі необхідні доступи для перевірки інформації, тому у нас немає приводу для хвилювання. Це відбувається в різних містах країни. Це правильно, я вважаю, тому що зараз наша гілка влади задіяна дуже в багатьох процесах. Я сьогодні надала доступ до інформації, готова надати його і завтра, і післязавтра, коли це потрібно» — сказала Некрасова.

Відзначимо, вчора було проведено понад 20 обшуків. В СБУ повідомляють, що під час обшуків виявили речовини схожі на наркотики (їх направили на експертизу), незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї, а також велику кількість готівки. Наразі триває слідство за статтями трьом статтями.

Останні новини
Схожі новини