Російський блогер опублікував знімки з даху енергоблока ЗАЕС 

Рашисти силою змусили керівництво станції пропустити сторонніх до блоку керування одного з енергоблоків АЕС

Опубликовано 13.07.2022 | 12:15

Як ми раніше повідомляли, рашисти завезли до ЗАЕС блогера й силою змусили керівництво станції пропустити його та представника росатома у супроводі озброєних військових до блоку керування одного з енергоблоків АЕС.
Мова йде про українофоба, російського блогера й арт-дизайнера артема лебедева, якому ще у 2017 році СБУ заборонило в’їзд до України на 5 років. Після перебування на ЗАЕС рашист опублікував серію знімків з даху  шостого енергоблока. 
«Я люблю путешествовать и люблю посещать редкие и интересные места. Есть у меня и еще одна слабость — люблю насрать на авторитет. Тут прям супер-комбо — попасть на атомную электростанцию (это всегда непросто) на территории Украины, куда личным указом Зеленского мне въезд запрещен с января этого года еще на пять лет. Из таких маленьких радостей и должна состоять полноценная жизнь», — підписав кадри рашист.

Варто відзначити, що навіть у своєму дописі російський пропагандист визнав, що Енергодар — це Україна і його перебування на режимному об’єкті незаконне. Навіть російські пропагандисти не вірять у свої війська.
 
Лебедєв не може потрапити в Україну, де в нього є квартира і бізнес у Києві. На своїх сторінках у соцмережі він публічно засуджував Революцію Гідності й підтримував російську окупацію Криму, називаючи перебування півострова у складі України «історичним непорозумінням». Крім того, росіянин відвідував ОРДЛО та висловлював підтримку бойовикам, свідомо порушуючи українське законодавство. СБУ також переконана, що Лебедєв є активним пропагандистом «русского мира». У березні цього року Касаційний адмінсуд Верховного суду не задовольнив оскарження лебедєва про заборону на в’їзд в Україну.
Предыдущий
1 из 10
Следующий

 

Останні новини
Схожі новини