Російські загарбники готують масштабну провокацію на Запоріжжі: деталі

Будь-яка зброя, знайдена на території ЗАЕС – це зброя окупантів, яку вони використовують для вчинення ядерного тероризму та погроз усьому світові новою страшною катастрофою.

Опубликовано 29.06.2022 | 21:46

На тимчасово окупованій Запорізькій АЕС рашисти готують серйозну провокацію. Як повідомляє Енергоатом, окупанти хочуть звинуватити українських атомників у зберіганні зброї на території станції.
З цією метою окупаційні війська рф затримали кількох працівників. Вони знущаються з них й катують і все для того, аби вони оговорили себе й сказали, що, нібито, ще в березні у бетонні чаші охолоджувальних басейнів на ЗАЕС вони скинули зброю: чи то вибухівку, чи то снаряди.
Якщо працівники ЗАЕС під тортурами зведуть наклеп на станцію, то загарбники осушать охолоджувальні басейни (для перевірки його чаш) та зупинять насоси, які подають воду на системи безпеки енергоблоків.
— Якщо це станеться, то системи безпеки найбільшої в Європі атомної станції залишаться без охолодження, що вже саме по собі є серйозним порушенням та може загрожувати ядерній безпеці. До того ж такі роботи недоцільно проводити у теплу пору року через ризик перегріву та відмови обладнання, — говорять в Енергоатомі.
Щобільше, під час «перевірки» орки можуть накидати у бетонні чаші вибухівку, нерозірвані снаряди та т.п. й  звинуватити у цьому працівників ЗАЕС чи її захисників та зробити це формальним приводом для запрошення на станцію МАГАТЕ й представлення цих «фактів».

Останні новини
Схожі новини