Російськи пропагандисти вигадали новий фейк про Запоріжжя: що цього разу «виявили»

Чергові фейки від окупантів

Опубликовано 17.07.2022 | 07:41

Рашисти невтомно вигадують все нові й нові місця «військової бази» у Запоріжжі. Цього разу у своїх пропагандистських телеграм-каналах вони пишуть, що одна з військових баз української армії знаходиться ПК «ЗАЗ», де створено відкритий простір допомоги переселенцям з Мелітополя «Саме тут…». Тут щодня збираються сотні людей.
— Рашисти повідомляють, що у цій будівлі збираються нацисти та зберігаються зброя і боєприпаси. Це неправда, бо у цьому центрі видається гуманітарна допомога, — зазначив у прямому етері мер Мелітополя Іван Федоров.
Нагадаємо, рашисти запустили фейк про обстріл Запорізької АЕС, аби виправдати перебування важкої військової техніки й боєприпасів на території атомної станції. Крім того, рашистам з колаборантами часто бачать «вогневі позиції ЗСУ» у парках й лікарнях Запоріжжя. «Знаходять» склад озброєння, боєприпаси й снайперські точки на території Палацу дитячої творчості. У навчальних закладах, згідно з бурхливою фантазією колаборантів, зосереджені підрозділи ЗСУ та націоналістичні формування, обладнано вогневі позиції та склади боєприпасів. Ще одна вигадка — у квартири мешканців 1-3 поверхів заселяються «бойовиками Зеленського».

Останні новини
Схожі новини