«Років 10 життя за тиждень втрачають»: мер Енергодару про знущання рашистів над цивільними полоненими

Про знущання військових рф над цивільними полоненими розповів мер Енергодару Дмитро Орлов

Опубликовано 27.07.2022 | 10:15

В Енергодарі окупанти почали більш стримано себе відчувати, після того, що зробили ЗСУ. Проте рашисти продовжують викрадати цивільних. Про це в етері п’ятого каналу розповів мер Енергодару Дмитро Орлов. За його словами на сьогодні багато людей заходиться в катівнях й підвальних приміщеннях.
«Умови знаходження там людей не людські. Люди коли виходять на них немає живого місця. Всі змучені, голодні та побиті. Років 10 життя за тиждень вони втрачають», — каже Орлов.
Були непоодинокі випадки, коли забирали працівників атомної станції, навіть з керівного складу, з робочого місця або на прохідних. Людей забирають й везуть до підвалів. Про деяких викрадених нічого невідомо вже два місяці.
Орлов також відзначив, що енергодарці, переважно молодь та працівники ЗАЕС, виїжджають, щоб убезпечити себе. Російські окупанти зараз гатять по українським містам в безпосередній близькості від атомної станції. ЗАЕС вони використовують як фортецю, бо розуміють, що українські військові не будуть вести вогонь у відповідь в напрямку ЗАЕС.
На самій ЗАЕС напружена ситуація: там розмішують воєнну техніку. Крім того, військові рф розміщують свою техніку, в тому числі РСЗВ, розміщують в кількасот метрів від житлових районів.

Останні новини
Схожі новини