Родина зрадників: у Запоріжжі затримали корегувальника ворожого вогню, його син воює на боці російських  загарбників 

Жінка з чоловіком та сквером перейшли на бік російських окупантів, щоб отримати керівну «посаду» в окупаційній адміністрації

Опубликовано 23.08.2022 | 10:03

тематичне фото

У Запоріжжі затримали чоловіка, коли він намагався передати окупантам закриті відомості. Як з’ясувалось, чоловіка до «справи» залучила невістка з Мелітополя. Він мав стежити за переміщенням українських військ і робити фотофіксацію об’єктів. Спілкувались зрадники через закриті канали електронного зв’язку. За допомогою отриманих даних військові рф корегували серії ракетно-артилерійських обстрілів по Запоріжжю. 
Як повідомили у СБУ, мешканку Мелітополя завербувала агентурна група ГУ генштабу зс рф (ГРУ). Її чоловік наразі на південному фронті бере участь у бойових діях проти підрозділів ЗСУ. За роботу рашисти обіцяли жінці керівну «посаду» в окупаційній адміністрації, а її чоловіка – перевести з передової у тил угруповань рф.

Затриманому чоловіку повідомлено про підозру, обвинувальний акт скеровано до суду.
Організаторці заочно повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28,  ч. 2 ст. 111 КК України).

Останні новини
Схожі новини