Ремонтують між обстрілами: на Запоріжжі десятки тисяч будинків залишились без світла, газу та води

Про стан комунікаційних мереж розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 29.07.2022 | 17:06

На Запоріжжі спеціалісти відновлюють зруйновані внаслідок ворожих атак мережі між обстрілами. Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Відзначимо, що на сьогодні, 29 липня, без електропостачання продовжують знаходитись 17 367 абонентів у 73 населених пунктах Запорізької області. Через інтенсивні бойові дії та постійні обстріли в деяких районах аварійно-відновлювальні роботи проводити неможливо. Енергетики подекуди проводять ремонтні роботи поміж обстрілами.
Ситуація із газопостачанням без змін. Наразі без газу знаходиться 226 989 абонентів у 270 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів, зокрема Бердянськ та Приморськ, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар, Мелітополь, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак.
Через постійні обстріли та недопуск до мереж з боку окупантів, також неможливо відновити газопостачання.
Водопостачання зараз відсутнє у м. Гуляйполе та прилеглих селах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих селах Василівського району, а також у частині м. Пологи.

Останні новини
Схожі новини