Референдуму бути не може: в ЗОВА розповіли про порушення міжнародного права та обстріли Запорізької області (ВІДЕО)

На Запоріжжі рашисти продовжують обстрілювати населені пункти та готуватися до псевдо-референдуму

Опубликовано 23.07.2022 | 18:58

Як ми писали раніше, сьогодні зранку в Запоріжжі було чутно вибухи, також майже одразу спрацювала повітряна тривога. Про обстріли Запорізької області розповіли в прес-службі ЗОВА.
Так, на початку сьомої ранку було зафіксовано прильоти у Запорізькому районі. Тому зараз варто реагувати не лише на сповіщення про небезпеку, а й на звуки можливої загрози та швидко йти до укриття.
Також наразі окрім обстрілів наших населених пунктів окупанти продовжують тероризувати мирне населення та готуватися до псевдо-референдуму.
Як відзначили в ЗОВА, такі дії не відповідають нормам міжнародного права і дублюють ситуацію, яка була у 2014 році в Криму та на Донбасі.
Окупанти розповідають про активну підготовку лише для того, щоб виправдати свої вчинки, адже мешканці Запорізької області не підтримують насильство та терор росії.
Ніякого референдуму бути не може по декількох причинах. По-перше, референдум — це проведена згідно з нормами Міжнародного права дія, яка виражає волевиявлення громадян цієї країни.
Таким чином референдуми на території України можуть провести виключно наші органи влади: органи центральної виборчої комісії та виборчі комісії на місцях. Тому з юридичної точки зору це неможливо.

Нагадаємо, в п’яницю ввечері запоріжці також чули вибухи. Ці звуки — результат того, що рашисти випустили близько 20 снарядів РСЗО «Град», які впали в річку Дніпро поблизу Малокатеринівки та Канівського.

Останні новини
Схожі новини