Рашисти в черговий раз намагаються відновити знищену воєнну базу на Запоріжжя

Мелітопольський аеродром перетворюється на Чорнобаївку

Опубликовано 26.07.2022 | 13:05

Російські загарбники в черговий раз намагаються відновити своє воєнну базу на мелітопольському аеродромі. Як повідомляють у ГУР, загарбники намагаються відновити злітно-посадкову смугу аеродрому на колишньому місці базування 25-ї бригади транспортної авіації.
Рашисти частково відновили роботу «Моноліт Плюс» — заводу з виробництва бетону. Та повноцінно відновити смугу не вдасться, адже технологічно на такі роботи необхідно 21-28 днів. Саме стільки часу необхідно, аби бетон набрав необхідну міцність й міг витримувати навантаження літаків та іншої техніки без втрати властивостей.
Крім того, рашисти планують використати потужності цього заводу для укріплення ліній, а точніше — створити довготривалі вогневі точки на залізобетонній основі.
Нагадаємо, вночі 3 липня українські військові нанесли близько 30 ударів по воєнній базі окупантів. Рашисти зазнали втрат в живій силі та техніці. Після атаки ЗСУ рашисти швидко взялись відновлювати аеродром. Та в ніч з 23 на 24 липня захисники влаштували пекельну ніч російським окупантам. На мелітопольському аеродромі спочатку було чутно вибухи, а потім почав йди дим.

Останні новини
Схожі новини