Рашисти почали похапцем вивозити свої родини з окупованого Мелітополя

Окупанти почали вивозити свої родини з Мелітополя

Опубликовано 15.08.2022 | 14:36

Робота наших військових, партизан й сил спротиву добряче псує нерви російським окупантам. Гарна робота військових змусила рашистів з тимчасово окупованого Херсону тікати до Мелітополя, розповів в етері телемарафону мер міста Іван Федоров. Він наголос, що своєю чергою російські загарбники почали вивозити свої сім’ї з Мелітополя далеко й назавжди з Мелітополя.
— Є й погана новина для наших місцевим мешканців — проводять масові фільтрації зараз. Просто в будинках, на вулицях вони розпочали чергові масові фільтрації. Як приклад: після підриву сервісного центру, коли ми побачили відеозаписи з вікон будинку навпроти, цей будинок зранку був повністю очеплений, намагались знайти ту людину, яка знімала. Але нічого не знайшли, бо тієї людини там вже давно не було, — сказав Федоров.
Міський голова також відзначив, що від початку окупації в Мелітополі присутні всі спецслужби росії: ФСБ, служба розвідки, служба зовнішньої розвідки, чеченські спецслужби, окрема спецслужба — дагестанці, росгвардія, поліція, псевдоГАЇ.
— Всі ці спецслужби на сьогодні присутні у Мелітополі та влаштовують терор нашим цивільним мешканцям. Якщо подивитись правді в очі, то всі ті 70 тисяч мешканців що залишились у місті вони є заручниками саме всіх цих спецслужб, — зазначив Федоров.
Нагадаємо, сили спротиву «втомили» залізничний міст на південно-західному напрямку. Цим шляхом рашисти ганяли ешелони зі сторони Криму. Крім того, минулого тижня партизани вклали до лікарні колаборанта, прихильника «руцького міра» олега шостака. Також сили спротиву спалили будинок колаборантки, яка всіма способами активно готувалась до «голосування» на псевдореферендумі. Партизани також підрізали двох поплічників окупаційної «влади».

Останні новини
Схожі новини