Рашисти планують зупинити працюючі енергоблоки: подробиці

Про це повідомляють в Енергоатомі

Опубликовано 19.08.2022 | 12:00

Найближчим часом рашисти планують зупинити працюючі енергоблоки й відключити їх від ліній зв‘язку видачі потужності в українську енергосистему. Про це повідомили в Енергоатомі. Зараз вони шукають постачальника пального дизель-генераторів. Їх використовуватимуть для систем охолодження ядерного палива після відключення енергоблоків. Крім того, 18 серпня до Енергодару приїхала велика пропагандистська знімальна група. Їх разом с фсб розмістили на території ГК «Аліса» й провели спільну нараду.
«Вже о 00:15 години, 19 серпня, російські окупанти вели обстріл у напрямку навчально-тренувального центру (НТЦ) станції. Точно зафіксовано, що ці обстріли здійснювалися з двох місць – автовокзалу та скидного каналу: у першому випадку – 1,5 секунди й удар, в другому – удар лунав через три секунди», — говорять в Енергоатомі.
Нагадаємо, згідно з даними розвідки на 19 серпня рашисти запланували провокації. Територію ЗАЕС терміново покинули представники росатому, які там знаходились постійно. Крім того, більшості персоналу станції наказали не приходити на станцію сьогодні. Зранку 19 серпня російські окупаційні війська почали виводити техніку з Енергодару.
 
 
 

Останні новини
Схожі новини