Рашисти перекидають техніку з окупованого міста на Запоріжжі (ВІДЕО)

Пересування колони танків, вантажівок та техніки рф зняв на відео місцевий мешканець

Опубликовано 09.06.2022 | 19:51

В тимчасово окупованому Мелітополі загарбники можуть довго не затриматись. Таку думку підтверджує опубліковане в мережі відео, на якому видно, як зі сторони цього міста рашисти перекидають техніку.
Зокрема, військові рф терміново перекидають техніку в Мелітопольському та Веселівському районах, а також в Енергодарі. На вулицях навколишніх сіл можна побачити колони танків, тентовані вантажівки, а також важку техніку окупантів.
Як розказав міський голова Мелітополя Іван Федоров, існує ряд ознак того, що окупанти не затримаються надовго в Мелітополі, не дивлячись, навіть, на підготовку до проведення псевдореферендуму.
За його словами, днями рашисти вже почали вивозити вагонами крадене зерно з Мелітополя. Також майже зникли блокпости на території Мелітопольського, Веселівського та Михайлівського районів.
Наразі блокпости залишились тільки в місті та на околицях автодоріг державного значення. За попередніми даними, такі зміни виникли внаслідок того, що ЗСУ створили рашистам проблеми на території тимчасово окупованої Херсонської області. Саме туди вони й перекидають частину своїх військ.

Джерело: РІА Мелітополь

Останні новини
Схожі новини