Рашисти обстріляли Оріхів: наслідки обстрілу опублікували у мережі (ВІДЕО)

Російські окупаційні війська продовжують знищувати українську історію

Опубликовано 25.05.2022 | 21:04

Рашисти продовжують знищувати історичні будівлі в Україні. Тільки у Запорізькій області російські загарбники пошкодили близько 10 будівель. Днями окупанти знову обстріляли Оріхів. Рашисти, здається, поставив собі за мету знищити будинки мирних жителів, студентські гуртожитки, лікарню міста.
Військова адміністрація опублікувала відео наслідків нещодавніх обстрілів. Через обстріли рашистів у багатоквартирних будинках вибиті вікна, розтрощені балкони й квартири. Посеред міста стоять вщент згорілі автівки.

Порозбивало все. Все знищено, — ледь стримуючи сльози говорить мешканець Оріхова. — Я не знаю, за що нас так карають. До пів другого лупили страшне, страшне… вся земля трусилася.

Внаслідок обстрілу серйозно постраждав місцевий навчальний заклад в якому був ботанічний сад. В ньому було близько 100 росли. Все знищено.

Днями загарбники поцілили в найкрасивішу будівлю Оріхова — історичний будинок меноніта Йохана Янцена, побудований у 70-ті роки ХІХ ст.  

В маєтку пошкоджені вікна, розтрощені вхідні двері, стіни та старовинна ліпнина посічені уламками, а частина даху та другого поверху зовсім зруйновані.

Нагадаємо, у Гуляйполі окупанти гатили по місту “Градами” і зруйнували історичний будинок міщан Мєлєшкових, який був зведений у 1910-х роках. А у Мелітополі загарбники спалюють українську літературу.

Останні новини
Схожі новини