Мрия Запорожье

Рашисти не пропускають чоловіків через блокпост у Василівці: Федоров повідомив, як можна покинути окуповане місто

Часу залишилось обмаль

Опубликовано 22.09.2022 | 13:53

Як ми раніше повідомляли, чоловіків закликають до 1 жовтня покинути тимчасово окуповані території. Причина — кремлівським диктатором підписаний указ про оголошення мобілізації. З 1 жовтня виїзд за межі окупованої частини Запорізької області дозволено лише на підставі спецперепустки. Окупанти будуть «випускати» чоловіків тільки на фронт й влаштують справжнє полювання за чоловіками. Тим, хто відмовиться йти на смерть доведеться мати справу з чеченськими загрядзагонами.
Вже вчора на блокпості у Василівці рашисти не випустили у бік Запоріжжі чоловіків віком 18-35 років не пропустили в сторону Запоріжжя. Їх просто висаджували з авто. Й така практика буде продовжуватись, зазначив мер Мелітополя Іван Федоров. Він закликав чоловіків призовного віку залишати окуповані території маршрутом Крим-Грузія.
«Чоловікам віком до 35 років рекомендуємо негайно покинути окуповану територію маршрутом Крим-Грузія. Мета окупантів — мобілізація наших чоловіків в якості «гарматного м’яса» на фронт.У 2014 році у так званих ЛНР/ДНР окупанти влаштовували справжнє полювання на чоловіків. Те ж саме вони вчинять і на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей», — зазначив Федоров.