Рашисти коять геноцид, терор й мародерять: мешканці Енергодару у відчаю звернулись до військових й президента

Люди бояться виходити на вулицю навіть за їжею та водою, бо енергодарців просто з вулиць викрадають й везуть у невідомому напрямку. Люди просто зникають.

Опубликовано 25.08.2022 | 19:05

Мешканці Енергодару записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського, ЗСУ та всіх українців. Своє звернення вони починають з фрази: «звертаємось до вас у повному розпачі з проханням про допомогу». Люди просять не забувати про них й звільнити т.о. Енергодар та ЗАЕС. Працівники атомної станції та енергодарці стали заручниками російських окупантів, які прикриваються мирним населенням, як живим щитом.
Люди зазначають, що рашисти коять у місті геноцид й терор. Вриваються до квартир й будинків людей під приводом пошуку українських націоналістів, українських воїнів та ветеранів АТО.
Люди бояться виходити на вулицю навіть за їжею та водою, бо енергодарців просто з вулиць викрадають й везуть у невідомому напрямку. Зв’язки з тими, кого рашисти відвозять у невідомому напрямку, немає. Люди просто зникають.
Російські загарбники регулярно обстрілюють територію Запорізької АЕС і містяни бояться найгірших результатів цих обстрілів.
Люди просять не кидати їх напризволяще, звільнити Енергодар та атомну електростанцію від терористів.

Останні новини
Схожі новини