Рашисти готують чергові провокації на Запорізькій АЕС: подробиці

Останні удари по енергетичній системі та критичній інфраструктурі України – це планомірні дії агресора, і цілком можливо уявити й інші сценарії. Україна, зі свого боку, до цього готується.

Опубликовано 13.09.2022 | 12:31

Окупанти готують чергові обстріли Запорізької АЕС, не виключені атаки й на інші атомні станції України. Про це повідомляють в Енергоатомі, з посиланням на представника Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрія Юсова. Юсов заявив, що є інформація про певну підготовку чергових провокацій та обстрілів Запорізької станції, про те, що особовий склад агресора має план перебування в укритті під час своїх сигналів, тобто є переміщення техніки, є систематична діяльність із пошкодження ліній електропередачі, яких зараз залишилося лише кілька, які поєднують ЗАЕС з українською енергосистемою.
Представник ГУР також зазначив, що окупанти після захоплення станції «побачили певну безкарність з боку міжнародної спільноти, і це масштабують на всю енергетичну систему України, готуючи таким чином відверту гуманітарну катастрофу і кризу напередодні зими».
 

Останні новини
Схожі новини